1.5 C
Zator
niedziela, 29 listopada 2020
- REKLAMA -
Olejki z konopi CBD

#OSIEK #POLANKAWIELKA Ostrzeżenia nie pomagają. Kolejne prawa jazdy w rękach policji..

Musisz przeczytać

#ZATOR Bomba w Banku Spółdzielczym??

Aktualizacja: Fałszywy alarm. Strażacy sprawdzają, czy istnieje realne zagrożenie w związku z informacją jaka dotarła do placówki Banku Spółdzielczego w Zatorze. Mimo, że wygląda to na...

#ZATOR Ceny za śmieci znów wyższe. Przetarg na wywóz śmieci ponownie wygrała firma MPGO z Krakowa.

Opłaty za wywóz śmieci, znów wzrosną i to znacznie. Zgodnie w Uchwałą Rady Miejskiej w Zatorze: Ustala się stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi od...

#ZATOR Nasze miasto w TVP 3. Warto obejrzeć.

Uprzejmie informujemy, że w najbliższy czwartek tj. 26.11.2020 r. ok. godz. 19.30 na antenie TVP3 Kraków odbędzie się emisja felietonu z Zatora w ramach...

#PODOLSZE Budowa obwodnicy z lotu ptaka.

Zobaczcie z lotu ptaka, aktualny stan prac przy budowie obwodnicy Podolsza. 
- REKLAMA -

W dniu 1 października 2019 policjanci z oświęcimskiej drogówki pilnujący bezpieczeństwa na terenie powiatu oświęcimskiego zatrzymali prawo jazdy dwojgu kierującym, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.

Do pierwszej kontroli zakończonej zatrzymaniem prawa jazdy doszło w Osieku na ulicy Głównej o godzinie 15.30. Policyjny miernik prędkości wskazał, że pojazd marki Chevrolet  porusza się z prędkością 104km/h, przekraczając dozwoloną prędkość o 54km/h. Policjanci natychmiast dali sygnał do zatrzymania się. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedziała 27 – letnia mieszkanka Osieka.

Kolejnego pirata drogowego policjanci namierzyli godzinę później na ulicy Kasztanowej w Polance Wielkiej. W tym przypadku miernik prędkości wskazał, że w terenie zabudowanym samochód marki Kia, poruszał się z prędkością 108km/h,  przekraczając dozwoloną prędkość o 58km/h. Policjanci natychmiast dali kierującemu sygnał do zatrzymania się. W trakcie kontroli okazało się, że za kierownicą pojazdu siedział  27 – letni mieszkaniec  Osieka.

Za popełnione wykroczenia policjanci nałożyli na kierujących mandaty, punkty karne oraz zatrzymali ich prawa jazdy, które będą mogli odzyskać dopiero za trzy miesiące.

Policjanci apelują do kierowców o zmniejszenie prędkości i uwagę za kierownicą, gdyż łamanie przepisów lub roztargnienie za kierownicą bardzo często prowadzi do poważnych w skutki zdarzeń drogowych. Jednocześnie zapewniają, że będą podejmować wszelkie działania w celu eliminowania osób zagrażających bezpieczeństwu na drodze.

inf. asp. szt. Małgorzata Jurecka

- REKLAMA -
Olejki z konopi CBD

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Zator
pochmurno z przejaśnieniami
1.5 ° C
2.2 °
1 °
86 %
2.6kmh
75 %
nie
1 °
pon
0 °
wt
1 °
śr
-1 °
czw
0 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -Olejki z konopi CBD
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -