fot. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku

Piętnaście zespołów ukończyło pierwszą edycję gry terenowej „Duch wodza tatarskiego”. Impreza została zorganizowana przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku w ramach programu Fundacji Banku Zachodniego WBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”.

W sobotę 26 maja br. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych w Osieku zorganizowało grę terenową.  Pierwsza edycja oparta była na osieckich legendach i nosiła tytuł „Duch wodza tatarskiego”. W zabawie udział wzięło piętnaście dwuosobowych zespołów, które miały do pokonania siedmiokilometrową trasę od kopca „Grunwald” do OSP Osiek. W międzyczasie zawodnicy musieli rozwiązać mnóstwo zagadek oraz wykazać się umiejętnościami zręcznościowymi.

Dzięki tej zabawie uczestnicy mogli poznać wiele osieckich legend oraz odkryć na nowo znane już im obiekty historyczne lub promujące gminę Osiek, jak np. „Izbę Regionalną Doliny Karpia”. Na zakończenie na wszystkich czekały tradycyjne prażone, przy których gracze mogli się podzielić swoimi wrażeniami z trasy. Zwycięzcami pierwszej edycji zostali Tomasz Ziarno wraz córką Niną.

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here