5 C
Zator
sobota, 20 kwietnia 2024
- REKLAMA -
Otomaticgroup

Ogólnopolski program „Czyste Powietrze” – nowa forma składania wniosków o płatność.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie informuje iż uruchomiony został nowy, elektroniczny sposób składania wniosku o płatność w Programie „Czyste Powietrze”.

Beneficjent Programu w najnowszej wersji (wnioski złożone od 15.05.2020) ma od tej pory dwa miejsca, skąd może wygenerować wniosek o płatność:

1. Portal Beneficjenta- trzeba wypełnić aktywny pdf, podpisać go odręcznie i przesłać do WFOŚiGW wraz z wszystkimi wymaganymi załącznikami.

2. Generator Wniosków udostępniony przez NFOŚiGW – wystarczy wypełnić wszystkie niezbędne pola w pliku pdf, dołączyć wymagane załączniki, podpisać wszystkie dokumenty podpisem elektronicznym (lub profilem zaufanym) i przesłać do WFOŚiGW drogą elektroniczną (na adres skrytki ePUAP). Generator umożliwia też przesłanie wypełnionego wniosku, który można wydrukować, podpisać odręcznie i przesłać drogą tradycyjną (dostarczyć osobiście lub pocztą).

Generator Wniosków jest dostępny na stronie: https://gwd.nfosigw.gov.pl/

Można też skorzystać z zakładki na portalu gov.pl: https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-programu-czyste-powietrze

Więcej informacji: https://www.zator.pl/urzad/aktualnosci/Ogolnopolski-program-Czyste-Powietrze-nowa-forma-skladania-wnioskow-o-platnosc/idn:4814.html 

Info: UM Zator

- REKLAMA -
Otomaticgroup

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
5 ° C
8.2 °
3 °
88 %
4.7kmh
100 %
sob.
9 °
niedz.
5 °
pon.
8 °
wt.
10 °
śr.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -