0.4 C
Zator
niedziela, 4 grudnia 2022
- REKLAMA -

Od 13 grudnia powrót linii kolejowej nr 94

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Według wcześniejszych obietnic i zapowiedzi, od dnia 13 grudnia, po prawie trzyletniej przerwie, ruszą pociągi na trasie nr 94 Kraków – Oświęcim przez Zator. Dodatkowo czekają na nas atrakcyjne ceny biletów jednorazowych i miesięcznych.

Połączenie wraca na trasę w wyniku wspólnych negocjacji i ustaleń organizatora transportu zbiorowego (Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego i samorządów lokalnych w tym gminy Zator) ze spółką Przewozy Regionalny od nowego rozkładu, który wejdzie w życiu już 13 grudnia br.

Dla mieszkańców Zatora i innych miejscowości położonych wzdłuż linii będzie kursowało 5 par pociągów, które zostały dostosowane do potrzeb mieszkańców.

rozklad

Przewozy  Regionalne aby zachęcić podróżnych do korzystania z przygotowanego połączenia, wprowadzają wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy pociągów 2015/16 specjalną ofertę pozataryfową „Tani Bilet”, która jest skierowana dla podróżnych na odcinku Skawina – Oświęcim, dzięki tej ofercie kupimy bilety jednorazowe taniej o ponad 60% a bilety miesięczne nawet o 50%.

tani-bilet-linia-94

 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
0.4 ° C
1.5 °
-0 °
88 %
2.2kmh
83 %
niedz.
6 °
pon.
7 °
wt.
5 °
śr.
4 °
czw.
3 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -