8.9 C
Zator
poniedziałek, 26 lutego 2024
- REKLAMA -

Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy za zbyt dużą prędkość.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w ostatnim okresie czasu zatrzymali prawa jazdy trzem kierującym samochodami którzy o ponad 50km/h przekroczyli dozwoloną przepisami prędkość.

W sobotę (4.12.2021) rano policjanci pilnowali bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie gminy Brzeszcze. O godzinie 8.10  na ulicy Łęckiej w Zasolu do kontroli drogowej zatrzymali kierowcę, który samochodem marki Audi jechał z prędkością 106 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Jak się okazało za kierownicą auta siedział 25–letni mieszkaniec gminy Kęty.

O godzinie 10 w Osieku na ulicy Karolina z prawem jazdy pożegnał się 28-letni mieszkaniec Żywca. Mężczyzna kierując samochodem marki Fiat jechał z prędkością 104 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h.

Wczoraj (6.12.2021) o godzinie 9.00 w Polance Wielkiej na ulicy Długiej policjanci zmierzyli prędkość kierującej  samochodem marki Toyota. Miernik prędkości wskazał 104km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Policjanci włączając sygnały uprzywilejowania przerwali tę szybką jazdę. Podczas kontroli drogowej okazało się, że za kierownicą auta siedzi 41–letnia mieszkanka Polanki Wielkiej.

Za przekroczenie prędkości na kierujących zostały nałożone mandaty i punkty karne, zostały im również zatrzymane prawa jazdy, które będą mogli odzyskać za trzy miesiące.

Apelujemy do kierowców o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów drogowych. Przypominamy, że warunki na drogach są zmienne, jest ślisko, więc kierowcy przekraczający dozwoloną prędkość stanowią poważne zagrożenie w ruchu drogowym. – podaje KPP Oświęcim 

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
8.9 ° C
11.5 °
7.8 °
82 %
2kmh
100 %
pon.
9 °
wt.
17 °
śr.
12 °
czw.
15 °
pt.
16 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -