10.7 C
Zator
czwartek, 30 marca 2023
- REKLAMA -

Kolejne zatrzymania w gminie Zator.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Prokuratura Rejonowa w Oświęcimiu oraz policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze postawili zarzut znęcania się nad rodziną 36–letniemu mieszkańcowi gminy Zator.

W sobotę rano (12.02.2022) policjanci interweniowali w domu jednorodzinnym na terenie gminy Zator. Mężczyzna zachowywał się agresywnie wobec swojej rodziny, a badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu.
Policjanci zebrali dowody świadczące o tym, że mężczyzna znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną oraz nastoletnimi dziećmi od dwóch lat.
W dniu 13.02.2022 podejrzany usłyszał prokuratorskie zarzuty znęcania fizycznego i psychicznego nad rodziną. Ponadto prokurator wobec mężczyzny zastosował środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, natychmiastowego nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu zbliżania się i kontaktowania z rodziną.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę.

Do zdarzenia doszło we wtorek (15.02.2022) w Laskowej. Operator numeru alarmowego, przed godziną 20:00 otrzymał zgłoszenie o nietrzeźwym rowerzyście. Policjanci zatrzymali 28–letniego mieszkańca Grodziska, który jadąc na rowerze miał w organizmie 2,7 promila alkoholu.

W związku z popełnionym wykroczeniem przez mężczyznę, do Sądu zostanie skierowany wniosek o ukaranie.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
10.7 ° C
12.9 °
7.2 °
64 %
3.9kmh
100 %
czw.
12 °
pt.
14 °
sob.
10 °
niedz.
7 °
pon.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -