3 listopada 2016 roku, podczas jednego z najważniejszych wydarzeń gospodarczych w małopolsce „Annual Business in Małopolska Meeting”, Gmina Zator została uhonorowana nagrodą Krakowskiego Parku Technologicznego za wspieranie i rozwój lokalnej przedsiębiorczości.

Nagrodę dla samorządu Gminy Zator odebrał z rąk podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pani Jadwigi Emilewicz, burmistrz Zatora Mariusz Makuch. Wśród grona laureatów wyróżniono także dwóch przedsiębiorców: firmę Woodword i Reality Games.

Pomysłodawcą oraz organizatorem „Annual Business in Małopolska Meeting” jest Krakowski Park Technologiczny. Tegoroczne wydarzenie pod hasłem Lefs Meet łączyło różne środowiska i branże. KPT zarządzając specjalną strefą ekonomiczną i parkiem technologicznym na co dzień współpracuje zarówno z początkującymi start-upami, jak i z wysoko rozwiniętymi przedsiębiorstwami. Przedsiębiorcy otrzymują tu wsparcie na każdym etapie ich rozwoju.

„Annual Business in Małopolska Meeting” było okazją do spotkania przedsiębiorczych i aktywnych środowisk z naszego województwa: lokatorów inkubatora i parku technologicznego, przedstawicieli firm ze strefy, instytucji otoczenia biznesu oraz samorządowców. W wydarzeniu wzięli udział także przedsiębiorcy z Zatorskiej Strefy Aktywności Gospodarczej – Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Więcej informacji na stronie: http://www.kpt.krakow.pl

14907691_1286603638030129_335318327602880569_nŹródło: UM Zator

 

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator Kotły Płonka Osiek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here