12.9 C
Zator
czwartek, 30 marca 2023
- REKLAMA -

Gmina Zator Laureatem konkursu Turystyczne Skarby Małopolski.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Podczas uroczystej gali 28 października 2022 r. w Europejskim Centrum Muzyki im. Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach ogłoszono zwycięzców i wyróżnionych w tegorocznym Konkursie Turystyczne Skarby Małopolski organizowanym przez Województwo Małopolskie i Małopolską Organizację Turystyczną.

Podczas wydarzenia wręczono dyplomy Marszałka Województwa Małopolskiego dla osób szczególnie zaangażowanych w rozwój i promocję turystyki w Województwie Małopolskim. Statuetki, dyplomy i gratulacje przekazali laureatom i wyróżnionym: Iwona Gibas z zarządu województwa, Wojciech Skruch – Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Małopolskiego, Grzegorz Biedroń – radny województwa, prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej, Rafał Kosowski – radny województwa, przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki SWM oraz radna województwa Anna Mikosz.

Uprzejmie informujemy, że Gmina Zator zwyciężyła w konkursie w kategorii „Miejsce z klimatem – miejscowość turystyczna”, natomiast Rodzinny Park Rozrywki Energylandia został laureatem w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna”.

Gmina Zator jako laureat w kategorii „Miejsce z klimatem” otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim internautom, którzy oddali swój głos na Gminę Zator.

Więcej informacji pod linkiem Tegoroczne Turystyczne Skarby Małopolski odkryte! » Małopolska (www.malopolska.pl)

Info: UM Zator

- REKLAMA -

Popularne

1 KOMENTARZ

  1. Jakie korzyści finansowe ma budżet gminy Zator z tytułu płaconych przez ów park podatków ? Jak gmina Zator dostala nagrodę..za co ???? Czy gmina Zator była inwestorem parku ? :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
12.9 ° C
15.6 °
10.2 °
60 %
6.6kmh
100 %
czw.
13 °
pt.
14 °
sob.
11 °
niedz.
8 °
pon.
6 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
%d bloggers like this: