8.6 C
Zator
środa, 12 czerwca 2024
- REKLAMA -

Fotograficzny konkurs dla seniorów pt. “Praca dawniej”

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Jak wyglądała praca dawniej? Czy dzisiejsza praca różni się od tej wykonywanej w latach ’70 i ’80? Tego właśnie chciałby dowiedzieć się Portal pracy Aplikuj.pl, który jest organizatorem konkursu.

Konkurs skierowany jest do osób mieszkających w województwie Śląskim i Małopolskim, którzy ukończyli 60 lat. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie nam swojego zdjęcia z pracy z lat młodości. Ostateczny czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie to 11 września 2020.

Uczestnicy konkursu mogą zgłosić się samodzielnie bądź z pomocą bliskich. Konkurs odbywa się drogą internetową co oznacza pełne bezpieczeństwo.

Warto wziąć udział w naszym konkursie nie tylko po to by ukazać zmiany pomiędzy pokoleniami, ale też ze względu na atrakcyjne nagrody. Uczestnicy konkursu mogą wygrać: telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki oraz atrakcyjne gadżety. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

Zachęcamy do zabawy! Nie możemy doczekać się waszych niesamowitych zdjęć!

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie umiarkowane
8.6 ° C
12.5 °
7.2 °
89 %
1.1kmh
77 %
śr.
9 °
czw.
13 °
pt.
19 °
sob.
24 °
niedz.
17 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -