Już 20 września Eksplozja Kolorów zawita do Kęt, a wraz z nią Ro-bee, Gouliano, Michał Lazar, ChrisdaNoiz, DASH & FRXY, Max Farenthide i inni najlepsi didżeje. Główną atrakcją imprezy będą wyrzuty kolorowych proszków holi. Nie zabraknie także niespodzianek dla dzieci i całych rodzin.

Wydarzenie rozpocznie się o 13:30, a Eksplozja o 15:00 na terenach rekreacyjnych TS Hejnał i będzie pierwszym tego typu w Kętach. Oprócz barwnej zabawy organizatorzy przygotowali, gry i zabawy dla dzieci, malowanie samochodu, pokazy driftingu, tańca, ogródek piwno-gastronomiczny i wiele więcej.

– Eksplozja Kolorów nie będzie zwyczajną imprezą z proszkami holi. Nie chcemy tylko dobrze się bawić, ale przede wszystkim pomóc sześcioletniej Gabrysi Bizoń. Dlatego podczas wydarzenia będziemy zbierać do puszek fundusze na jej leczenie i rehabilitację – wyjaśnia Dominika Wysogląd, pomysłodawczyni przedsięwzięcia.

Dziewczynka z Kęt cierpi na czterokończynowe porażenie dziecięce i potrzebuje całodobowej opieki. Nie rusza nóżkami, nie siedzi i nie chodzi. By Gabrysia mogła się rozwijać konieczna jest droga rehabilitacja. Mimo choroby sześciolatka jest pogodna i uśmiechnięta, lubi przebywać wśród ludzi i bawić się.

Organizatorami imprezy są Fundacja Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy, Gmina Kęty, Dom Kultury w Kętach, Grupa Warto Pomagać oraz Fox Security; natomiast partnerami Festiwal Kolorów,
Your Event Agency, Lemon Sniff oraz Radofoto.

- Reklama - apartament zator Kotły Płonka Osiek

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj