10.5 C
Zator
sobota, 18 maja 2024
- REKLAMA -

Blisko 180 działek w trzy miesiące. Diler z Osieka rozpracowany.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Od czasu, kiedy policjanci wpadli na trop 23-letniego mieszkańca Gminy Osiek, minęły trzy miesiące. Nie próżnowali, bo udało im się do tej pory ujawnić blisko 180 czynów karalnych, których dopuścił się młody mężczyzna. To właśnie on stał za rozprowadzaniem narkotyków wśród mieszkańców Osieka i okolicznych miejscowości.

Powróćmy na początek historii. Jak to się stało, że skuteczny i pewny siebie diler wpadł w ręce Policji? Rzucił się w wir zabawy na jednej z imprez w Osieku. W drodze powrotnej trafił na policyjny patrol. Funkcjonariusze postanowili przeszukać 23-latka i – jak można było się domyślić – nie był on czysty. Miał przy sobie woreczki z niewielką ilości marihuany i amfetaminy.

Policjanci skrupulatnie docierali do osób, które miały kontakt z dilerem. Tym sposobem w ciągu około trzech miesięcy ujawnili dokładnie 177 przypadków udzielania amfetaminy osobom trzecim oraz jednokrotnie posiadanie narkotyku.

Na przemyślenie wątpliwej racjonalności swoich przestępczych działań zatrzymany będzie miał wyjątkowo dużo czasu. Za samo posiadanie grożą mu 3 lata więzienia, z kolei za handel narkotykami – 10 lat.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie małe
10.5 ° C
11.9 °
9.3 °
81 %
0.5kmh
45 %
sob.
21 °
niedz.
23 °
pon.
24 °
wt.
26 °
śr.
22 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -