nastolatka uciekła z domu

Policjanci z Komisariatu Policji w Zatorze sukcesem zakończyli kilkumiesięczne poszukiwania 15 – letniej mieszkanki Zatora.  Dziewczyna przebywała w jednej z Wielkopolskich miejscowości.

Zaginięcie 15 – latki zgłosiła rodzina 1 września ubr. Z relacji matki wynikało, że córka wieczorem wyszła z domu pod pretekstem odwiedzin rodziny, mieszkającej w sąsiedniej miejscowości. Jak się później okazało,  dziewczyna tam nie dotarła.

Policjanci niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu nastolatki wszczęli poszukiwania na terenie powiatu, sprawdzając wszystkie miejsca, w których  mogła przebywać. W trakcie czynności funkcjonariusze zakładali różne wątki od ucieczki z domu,  po porwanie. Każdy z nich był dokładnie weryfikowany, tak aby jak najszybciej trafić na ślad dziewczyny. Przesłuchano rodzinę oraz  znajomych zaginionej. Informację o jej zaginięciu przekazano do innych jednostek Policji, jej wizerunek publikowały media.

W ubiegłym tygodniu  policjanci natrafili na ślad, który prowadził do jednej z miejscowości w powiecie kościańskim. Ustalenia zatorskich policjantów  się potwierdziły i dziewczyna została odnaleziona przez pod wskazanym adresem, następnie trafiła do kościańskiej komendy Policji.

informuje Małgorzata Jurecka rzecznik KPP Oświęcim

- Reklama - strony internetowe oświęcim apartament zator
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułSzukasz pracy? Energylandia zaprasza!
Następny artykułBaza Noclegowa w Zatorze? TAK!
"Teraz nie pora myśleć o tym, czego ci brak. Lepiej pomyśl, co możesz zrobić z tym, co masz!" - Ernest Hemingway

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here