11.4 C
Zator
środa, 12 czerwca 2024
- REKLAMA -

Konkurs dla najmłodszych przyjaciół Misia Logusia!

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

Miś Loguś w styczniu będzie obchodził swoje pierwsze urodziny, z tej okazji każde dziecko może wysłać kartkę urodzinową dla Misia.

Kartka powinna być zrobiona samodzielnie przez dziecko z niewielką pomocą rodziców (np. przy składaniu kartki, napisaniu życzeń). Kartka formatu A4 złożona na pół, na pierwszej stronie rysunek wykonany przez dziecko (dowolny), technika dowolna, może to być kredka, wyklejanka, farby itp.

Wewnątrz życzenia dla Misia (i tu inwencja twórcza dziecka, może być napisane nawet jedno słowo, ale niech będzie ono wymyślone przez dziecko). Dzieci, które nie potrafią jeszcze pisać mogą poprosić o pomoc rodziców.

Tak wykonaną kartkę należy wysłać na adres:

Gabinet logopedyczny „Miś Loguś”
Przychodnia Rejonowa nr 4
ul.Garbarska 1, 32-600 Oświęcim
z dopiskiem Konkurs

W środku proszę umieścić karteczkę danymi dziecka: imię i nazwisko, wiek dziecka oraz numer kontaktowy do rodziców oraz zgodę na publikację pracy dziecka na stronie www.mislogus.pl oraz www.zator24.pl w razie wygranej prace zostaną opublikowane na podanych stronach.

Treść zgody: Zgadzam się na publikację pracy mojego dziecka …………….. (imię i nazwisko) na stronach internetowych  www.mislogus.pl oraz www.zator24.pl. podpis rodzica ……………

Zapraszamy wszystkie dzieci do udziału  w konkursie, do wygrania są fantastyczne nagrody, gry edukacyjne oraz dyplomy.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
11.4 ° C
14.1 °
8.8 °
91 %
1.4kmh
100 %
śr.
11 °
czw.
14 °
pt.
19 °
sob.
24 °
niedz.
18 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -