10.7 C
Zator
piątek, 31 marca 2023
- REKLAMA -

Na wnuczka, na policjanta a teraz… na wizytówkę Google. Proadax o kolejnej metodzie wyłudzeń.

Musisz przeczytać

- REKLAMA -
Firma Proadax ostrzega przed nową falą naciągaczy, którzy dzwonią do właścicieli firm i przekonują że za wizytówkę ich firmy w Google trzeba zapłacić.

Jako Agencja Interaktywna odebraliśmy już duża liczbę telefonów od naszych klientów z zapytaniem, czy musza płacić za tę usługę. Oczywiście nie muszą a nawet nie powinni. Naciągacze dzwonią do różnych firm, podając się za przedstawicieli Google lub firmę, która z nim współpracuje. W trakcie rozmowy proponują przedłużenie ważności wizytówki Google Moja Firma albo widoczność firmy w Google Maps za określona kwotę. Radzimy ignorować takie telefony, podkreślamy że wizytówka w Google jest bezpłatna i raz założony profil będzie bezterminowo wyświetlany w internecie i nie ma konieczności przedłużania go w jakikolwiek sposób. – poinformował Adam Czop, właściciel Agencji Interaktywnej Proadax w Zatorze.

Tak więc posiadanie wizytówki w Google Moja Firma / Google Maps jest bezpłatne. Każdy przedsiębiorca posiadający fizyczną siedzibę może założyć i zweryfikować konto Google Moja Firma, i nie ponosi przy tym żadnych kosztów. Agencje SEO często pomagają w uzupełnieniu wszystkich informacji, oferując usługę optymalizacji mapki. Klient nie ponosi jednak żadnych opłat za samo utrzymanie wizytówki!

Pomysłowość oszustów nie zna granic. Bądźmy czujni i nie dajmy się nabrać na kolejną metodę wyłudzeń, bo tych w internecie nie brakuje.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
bezchmurnie
10.7 ° C
12.3 °
10.2 °
74 %
3.5kmh
10 %
pt.
15 °
sob.
10 °
niedz.
7 °
pon.
4 °
wt.
4 °
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -
- REKLAMA -