W dniu 11 sierpnia 2014 trwały wzmożone poszukiwania zaginionej 61-latki z Babic. W akcji uczestniczyli policjanci z KPP w Oświęcimiu, a także strażacy ochotnicy z Kęt, Rajska, Włosienicy i Brzezinki. Wspólnymi siłami przeczesali kilkadziesiąt hektarów pól uprawnych, terenów leśnych i brzegów rzeki Soły na terenie Gminy Oświęcim. Na pomoc ruszyli nawet przewodnicy z psami z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z OSP Kęty.
Niestety nie natrafiono na żaden ślad zaginionej. Dzisiaj grupa poszukiwawcza ponownie ruszy w teren.





![Drużynowe zawody wędkarskie w Zatorze. Wyniki. [FOTO] zawody wędkarskie o „Puchar Burmistrza"](https://zator24.pl/wp-content/uploads/2021/09/1632730330909-100x70.jpg)

