W nocy z czwartku na piątek, około godz. 2:45, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu otrzymali zgłoszenie o kobiecie zalewającej wodą mieszkanie sąsiadki na osiedlu Chemików.
Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, mimo usilnych starań nie otrzymali żadnej odpowiedzi ze strony zamkniętej wewnątrz osoby. W trosce o jej bezpieczeństwo postanowili wezwać do pomocy strażaków, którzy wyważyli drzwi do mieszkania. Po wejściu do łazienki ujrzeli pijaną 53-letnią kobietę leżącą w przelewającej się wannie. Woda została natychmiast zakręcona, z kolei nietrzeźwa kąpiel skończyła się wizytą w oświęcimskim szpitalu.




![W Zatorze otworzyła się Włoska Restauracja Parma! [FOTO] Restauracja Parma](https://zator24.pl/wp-content/uploads/2021/09/Glowne-v2-Parma-1200x628px-100x70.png)

