-4.5 C
Zator
sobota, 31 stycznia 2026
- REKLAMA -

Porywacze zaatakowali w biały dzień

Musisz przeczytać

- REKLAMA -

W dniu 3 września 2014 w Oświęcimiu doszło do próby porwania jednego z mieszkańców. Nie wiadomo, czy sprawcy kierowali się chęcią zażądania okupu czy też działali z innych przyczyn.

Do zdarzenia doszło około godziny 10:20 na parkingu przy ul. Zaborskiej. Akcja rozegrała się bardzo dynamicznie. 33-letni mieszkaniec Oświęcimia został zaatakowany przez trzech nieznanych napastników, którzy usiłowali wciągnąć go do pojazdu, którym przyjechali.

Porwanie udaremnili dwaj pracownicy pobliskiej firmy. Rzucili się w kierunku samochodu i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki. Przestraszeni porywacze wzięli nogi za pas i uciekli z miejsca zdarzenia.

Na miejsce wezwano policjantów, którym przekazano rysopis sprawców i szczegóły zdarzenia. Wkrótce jeden z oświęcimskich patroli trafił na mężczyznę pasującego do opisu. Mieszkaniec powiatu krakowskiego trafił do aresztu podejrzewany o próbę porwania.

Jego dwóch wspólników jeszcze nie udało się namierzyć.

- REKLAMA -

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zator
zachmurzenie duże
-4.5 ° C
-4.5 °
-5 °
89 %
7kmh
99 %
sob.
-5 °
niedz.
-8 °
pon.
-8 °
wt.
-4 °
śr.
-1 °
- REKLAMA -