Zator
czwartek, 28 marca 2024

PIERWSZA WYGRANA MŁODZICZEK UKS SOKÓŁ

Musisz przeczytać

W trzecim meczu Oświęcimskiej Ligi Siatkówki Dziewcząt nasze Młodziczki odnoszą pierwsze zwycięstwo!

Zatorzanki pokonały doświadczoną i utytułowaną ekipę ZSG 1 Kęty.

Pierwszy set, to równorzędna gra obu zespołów do wyniku 13:13. Następnie nasze Zawodniczki uzyskały dwupunktową przewagę, powiększając ją by ostatecznie wygrać partię 25:20. Drugiego seta rozstrzygnęła dopiero końcówka , która również padła na korzyść najmłodszych zatorskich Siatkarek. Drugi set zakończył się wynikiem 25:22 i triumfem 2:0 w całym spotkaniu. Wygrana, to głównie zasługa naszej dobrej zagrywki, która z meczu na mecz jest coraz lepsza. Kolejne spotkanie młodych Siatkarek w OLS odbędzie się 17.12.2015 r. o godz. 17.30. Tym razem przeciwnikiem będzie drużyna SP1 Wola.

Skład UKS SOKÓŁ: Maja Puziak, Wiki Gancarczyk, Faustyna Dyrda, Magda Wojtyła, Zuza Błażej, Natalia Gębczyk, Milena Łysin, Gosia Wójtowicz.